Українська книгарня "Смолоскип"

Твоя улюблена книгарня

Верхній пост

Це – наш верхній пост. Якщо ви читаєте його – отже ви відшукали в інтернеті блог книгарні “Смолоскипа”. Запрошуємо вас навідатися в нашу книгарню “в реалі” за адресою : вул. Межигірська, 21 (метро Контрактова площа) з понеділка до суботи з 10:30 до 20:30. У нас є невелика обідня перерва з 15:00 до 15:40, і дві манюююсінькі технічні – 12:50-13:00 і 17:50-18:00. Наші дівчата-продавці будуть вам дуже вдячні за розуміння 🙂  Наші книжки також можна замовити  по тел.  (044) 425-24-48, навіть з-поза меж України. Або ж ви можете написати нам мейл на knyharnia@smoloskyp.org.ua.

Ми переїхали сюди зі свого старого блогу на LJ (http://knyharnya.livejournal.com/) з багатьох причин, але не будемо кривити душею – передусім з політичних міркувань.

Тут ви знайдете інформацію про те, які видання надходять до нас у книгарню та скільки вони коштують.  Особливо просимо вас звертати увагу на дату запису з ціною тої чи іншої книжки, адже, на жаль, економічна ситуація часто змушує видавців піднімати ціни на свої книжки, а отже, ціна може змінитися і в нас у книгарні. Також варто уточнити наявність книжки в даний момент у нашого продавця.

Тут ми також подаємо повідомлення про наші події, афіші, фото та відеозвіти з поетичних читань тощо. Щодня ми будемо рекомендувати вам одну-дві книжки з-поміж тих, що можна купити в нашій книгарні. А ще у нашому журналі можна прочитати електронну версію часопису “Знак”.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Інформація

This entry was posted on Квітень 2, 2014 by in Афіші та оголошення.

Навігація

(044) 425-23-93
ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
10:30 - 20:30
%d блогерам подобається це: