Верхній пост

Це – наш верхній пост. Якщо ви читаєте його – отже ви відшукали в інтернеті блог книгарні “Смолоскипа”. Запрошуємо вас навідатися в нашу книгарню “в реалі” за адресою : вул. Межигірська, 21 (метро Контрактова площа) з понеділка до суботи з 11:00 до 19:00. Наші книжки також можна замовити  через нашу інтернет-книгарню Буколики (http://www.bookolyky.com.ua/), навіть з-поза меж України. Або ж ви можете написати нам мейл на knyharnia@smoloskyp.org.ua.

Ми переїхали сюди зі свого старого блогу на LJ (http://knyharnya.livejournal.com/) з багатьох причин, але не будемо кривити душею – передусім з політичних міркувань.

Тут ви знайдете інформацію про те, які видання надходять до нас у книгарню та скільки вони коштують.  Особливо просимо вас звертати увагу на дату запису з ціною тої чи іншої книжки, адже, на жаль, економічна ситуація часто змушує видавців піднімати ціни на свої книжки, а отже, ціна може змінитися і в нас у книгарні. Також варто уточнити наявність книжки в даний момент у нашого продавця.

Тут ми також подаємо повідомлення про наші події, афіші, фото та відеозвіти з поетичних читань тощо. Щодня ми будемо рекомендувати вам одну-дві книжки з-поміж тих, що можна купити в нашій книгарні. А ще у нашому журналі можна прочитати електронну версію часопису “Знак”.

Advertisements

Залишити коментар

Filed under Афіші та оголошення

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s